Çatı Fiyatları

Çatı Fiyatları olarak firmamız onur çatı sistemleri olarak, Binanızın yada kapalı çatılı alanlarınızın aktarma sistemi

Çatı Fiyatları

Çatı Fiyatları olarak firmamız onur çatı sistemleri olarak, Binanızın yada kapalı çatılı alanlarınızın aktarma sistemi olarak, mevcut çatı kiremitlerinin devir daimine denir. Nedir çatı aktarma. Çatı aktarmanın ilk olarak, kiremitler tek tek açılarak çarı üzerine 10 arlı şekilde dizilir. Onarlı dizilmesinin sebebi çatıda çalışılacak alan kazanılmasıdır. Çatı Fiyatları olarak firmamız çalışanları iyi bir deneyim kazanarak, firmamız bünyesinde severek çalışmayı tercih etmektedir. Firma elemanları olarak geniz referans kitlesine sahip olan onur çatı halen en çok tercih edilen firmadır. Çatı baca, çatı havalandırma, çatı yağmur olukları vs. tüm çatı işleri itina ile yapılır.

catifiyatlari4 (Copy)
Çatı Fiyatları

Çatı Aktarma fiyatı, çatı yapılacak şekle ve çatının ebadına göre değişmektedir. Net Çatı Fiyatı çatıya yapılan keşif sonrası verilen fiyattır.

Çatı Aktarma M2 Fiyatı: 70.00 TL. 

Ahşap Çatı M2 Fiyatı: 120.00 TL.

Çelik Çatı M2 Fiyatı: 130.00 TL.

Ondulun Çatı M2 Fiyatı: 100.00 TL.

İzolasyon M2 Fiyatı: 10.00 TL.

Çatı fiyatları, ülkemizde olduğu gibi Avrupa da faaliyet göstermektedir. Çatı Fiyatları her çatı şekline ve yapılacak çatı şekline göre değişmektedir. Örnek, Ahşap çatı üzeri kiremit kaplama olursa fiyat 150 ile 200 tl. arası değişmektedir. Yine ahşap çatı ve kaplama olarak izolasyon yapılır ise 120 ile 150 TL. arasında değişmektedir. İzolasyon uygulaması, çatıda daha hafif olmaktadır. Daha çok çatı modelleri bulunmaktadır. Çatı Fiyatları demek çatınızdaki yağmur sularının sızmasından dolayı değil, aslında yeniden yapılacak çatılarında fiyatlandırmalarını alabilirsiniz.