Çelik çatı

 Çelik Çatı, 2016 Yılında olduğu gibi  2017 dede süreceğini tahmin ettiğimiz, teknolojide firmamız onur çatı

Çelik çatı

celikcati2 Çelik Çatı, 2016 Yılında olduğu gibi  2017 dede süreceğini tahmin ettiğimiz, teknolojide firmamız onur çatı çelik işinde’de hizmet vermeye devam edecektir. Günümüzde çatılar sadece kaplama malzemelerinden oluşmamaktadır. Çatı sistemleri çatılarda kullanılması gereken önemli malzemelerdir. Çatı detaylarında çatı sistem ürünleri uzun ömürlü ve estetik seçenekler sunar. Çelik Çatı sistem ürünleri mahya altı yalıtım ürünleri, meyilli dere ürünleri ve baca dibi ürünleri gibi ürünlerden oluşmaktadır. Çelik çatının uzun ömürlü olması kadar çatıdaki kaplama malzemeleriyle uyumlu renklerde olması da önemlidir. Çelik çatı ömrünün uzun olmasın bir diğer nedenide çatı ürünlerinin iyi uygulanmasından geçmektedir. Çelik Çatı en çok baca diplerinden sorun çıkarmaktadır. Baca dibi havalandırma aydınlık gibi çatı elemanlarının iyi yapılmasından geçer.

Çelik Çatı. bina, fabrika, ahır, ağıl çatılarında daha çok tercih edilen Çelik Çatı sağlamlılığı ile bilgilen çelik çatı uygulandığı yerlerde yüksek güvenlik ve estetik bir görünüm sağlamaktadır. Çelik çatı binalarının çatılarına firmamız tarafından en uygun fiyatlarla uygulanarak çatılarınızın sağlamlılığı ile uzun yıllar sizleri çatı derdinden kurtarıyoruz. Çelik Çatı binanızda uygulanan demir profillerle uygulanan çelik çatı sistemleridir. Çelik Çatı Rüzgar, kar, fırtına, yağmur gibi gol olaylardan binanızı en güvenli şekilde koruyan çatı sistemidir. Çelik çatı modeli binanızın’da uygulanabilecek alan seçildikten sonra hızlı bir şekilde montajı yapılabilen çelik çatı sistemleri tahta veya plastik yapılardan daha çabuk ve sağlam bir çatı sistemidir. Çelik Çatı son yılların modern olarak çok yoğun olarak kullanılan çelik çatı son yıllarda rüzgar, fırtına gibi doğa olayı ile İstanbul’da çokça çatıların uçtuğunu bundan dolayı bazen insan ölümleri ve çokça maddi hasarlı olaylar olmaktadır. Çelik Çatı konstrüksiyon firmamız ONUR ÇATI SİSTEMLERİ yapılar artık daha güçlü ve güvenli, Çelik çatı genellikle sanayide kullanılan evler için de minyatür. olarak düzenlenen çatı koruma sistemidir. Çelik çatı yapıldığı ve uygulandığı yerlerde  yüksek güvenlik ve yüksek estetik kazanacaktır. Çelik çatı sistemleri binanın çatısına firmamızca kurulumu yapılmakta, ucuz fiyatlarıyla da cep ekonominize yarar vermektedir. Çelik çatı binanın çatısına kullanılan demir ve çelik malzemelerden kullanılan yapı aşamasında güçlü güvenlik açısından tercih edilen en iyi çatı malzemelerindendir. Çelik Çatı rüzgar fırtına yağmur kar gibi doğa olaylarından etkilenmez, binanızı en iyi şekilde korur. Sizlere en iyi yaşama konforu sunar. Çelik çatı hızlı montajlama kolaylığı ile bilinen bir çatı sistemidir.

celikcati3

Çatı bütünüyle bir sistemdir. Çelik çatı sisteminin tüm detaylarının doğru teşhis konulması son derece önemlidir. Çelik çatı sistemleri sorun çıkaran veya çıkarabilecek alanlarda doğru ve uzun ömürlü yalıtım olanakları sunar. Çatıda yeni nesil çatı sistemleri çözümleri binanın estetiğine yadsımaz katkıları olan çatılar aynı zamanda yaşam alanlarını her zaman iklim koşullarına karşı koruyan hayatı daha konforlu hale getirmektedir. Binaların tüketilen enerjinin büyük çoğunluğu doğru yalıtımı yapılmamış çatılardan dolayı boşa gitmiş olur. Bu kayıplar sadece cebinize değil ülke ekonomisine büyük zarara sokmaktadır. Enerjiyi 4 mevsim verimli kullanmanın uzun ömürlü binalara sahip olmanın veya yaşam konforu artırmanın yoluda çatı sisteminden geçmektedir. Çatı uzun ömürlü ve sorunsuz olması için çatı sistemlerinin kullanılması son derece önemlidir. Çatı arasının çoğunlukla boş ardiyeler gibi kullanılmaktaydı, çatı arasının günümüz teknolojisi ile’de eğim artırılarak kanunen eğim %45 çıkartılarak çatı aralarının kullanım alanlarına sunma olanakları haline getirilmiştir. Çelik Çatının avantalı binaya yük vermeden, kendi kendi yükünü taşımasıdır.