Hakkımızda

Hakkımızda Firmamız onur çatı sistemleri firması olarak dede tarafından 1965 yılında Trabzon’da kurulup baba tarafından İstanbul'a

Hakkımızda

hakkimizda

Hakkımızda

Firmamız onur çatı sistemleri firması olarak dede tarafından 1965 yılında Trabzon’da kurulup baba tarafından İstanbul’a taşınıp 1990 yılından buyana dede den oğul oğuldan toruna İstanbul’da firmamızı ilk günkü sevgiyle firmamızı bu günlere taşımayı başarmıştır.  Firmamız kurumsal bir yapıda her türlü detay, çözümlerin hayata geçirile bilmesi  halen İstanbul’da devam 51 yıldır çatı aktarma ve izolasyon uygulama faaliyetlerini devam ettirmektedir. Firmamız yeni teknolojiyi kullanarak en iyi (güzelini) anlayışı işine verdiği önemi işine yansıtan bir firma olmayı başarmıştır.  Onur çatı olarak zengin iş hacmi ve profesyonel ekibi ile çatı yapım ve izolasyon sektöründe hizmet vermekte olup edinmiş olduğu iş tecrübesi ile yurt içi yurt dışında geniş müşteri potansiyele sahiptir.

Misyonumuz.

Onur çatı & inşaat İzolasyon hizmette kaliteyi vazgeçilmez unsur kabul etmek kakar mekanizmasını bilgi ve tecrübe destekli yürütmek ve geliştirmek, Teknolojiyi şirketimiz birimlerine adapte ederek klasik çözümler yerine en etkin çözümleri noktalara taşımak ve sürekliliği sağlamak müşteri ihtiyaç ve beklentilerinden her zaman daha üstün sonuçlara ulaşmak.

Vizyonumuz.

firmamız ONUR ÇATI olarak müşterilerimize beklentilerinin üzerinde  hizmet ve ürün sunarak Çatı yalıtım sektöründe etkin ve teknolojik çözümler üretebilmek için yenilikleri takip etme prensibinden hiç ödün vermeyerek yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alacak yerli ve yabancı sermayenin Türkiye ekonomisine kazandırılmasına her zaman öncü lider olacaktır. TEL. 0212 441 74 96 – 0532 664 94 61 Keşfimiz ücretsizdir..