Osb Kaplama

Osb Kaplama; Firmamız onur çatı Çatının döşemesi olarak 11mm 15mm 30mm gibi kalınlıklarda olan tabakalar, OSB

Osb Kaplama

osbkaplama1

Osb Kaplama; Firmamız onur çatı Çatının döşemesi olarak 11mm 15mm 30mm gibi kalınlıklarda olan tabakalar, OSB Çatı Kaplama; Çatı karkasının üzerine döşeme olarak, OSB tabakası olarak döşenerek, çatı karkası kapatılır. OSB Çatı Kaplama sistemi uygulamaya başlamadan önce kullanılacak osb lerin olası nem farklılıklarından etkilenmemesi için en az 40 ile 48 saat önce uygulama yerine getirilip bekletilmesi gerekir. 0212 441 74 96

osbkaplama2

OSB ortama uyum sağlar, ve uygulamadan iyi netice alınır. çatıdaki mertek aralarının ya 61 cm aralıklarla düzgün bir şekilde OSB lere göre ebatlarına uygun yapılmalıdır. OSB ebatları 2.44×1.22 olarak üretilmektedir. Onun içinde yatay bir şekilde uygulanmalıdır. OSB her ne kadar rutubete dayanıklı olsada aşırı sıcak ve rutubet nedeni ile olası genleşme nedeniyle, her plaka arasına 2 3 mm boşluk bırakılmalıdır. Kesme aletlerle kolaylıkla yapılabilen OSB 4 lik vida yada çivilerle uygulanır. Vidayla çelik çatılara uygulanır. Çivi ile ahşap çatılara uygulanır.

 

osbkaplama3

OSB döşendikten hemen sonra su izolasyon yalıtımı uygulanmalıdır. Yüksek yük taşıma kabiliyeti ortam koşullarına bağlı olarak boyut ve şeklinde değişkenlik olmaması ve temiz bitişlerin etkileyici görünümü OSB levhayı inşaat endüstrilerinde ve dekoratif amaçlı kullanımlarda ideal bir ahşap bir malzeme yapmıştır. OSB ağaç gibi işlene bilir, kesilebilir, çivilenebilir, delinebilir. Geleneksel inşaat malzemelerinin karşısında iyi bir alternatiftir.

osbkaplama4

Çatı kaplamaları, şıngıl altı levhası, yer döşemesi, her türlü iç dekorasyonlarda, ve dış ambalajlarda kullanılabilir. Çatınızın döşemesini yapmak için bizi arayın, ücretsiz keşfimizden yararlanın. OSB Kaplama izolasyon sisteminin altında kullanılan en uygun çatı döşeme malzemesidir. Kolay uygulanan osb aynı zamanda düz zemin oluşturmaktadır.